top of page

Připravte se na

Velikonoční hody

Jaro je časem nových začátků a oslav. Je nějaký lepší způsob, přivítání tohoto ročního období, než v kruhu rodiny a přátel u lahodného jídla? Restaurace Harenda má tu čest Vás pozvat na speciální akci - Velikonoční hody, které se budou konat v našich útulných prostorách.

Lucka a kuře.jpg

Nutná rezervace s předstihem

Pro zajištění vašeho místa doporučujeme provést rezervaci co nejdříve, neboť kapacita je omezena a zájem je velký. Rezervaci můžete snadno provést přímo na našem webu nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem. Nechte se hýčkat naší pohostinností a užijte si nezapomenutelné Velikonoce plné radosti a vynikajícího jídla.

Šťavnaté kuře pro 4 podle Harendy

Jedním z vrcholů našich Velikonočních hodů je pokrm, který si pro vás připravujeme se speciální péčí a láskou - pomalu pečené kuře. Toto pečlivě vybrané kuře se peče několik hodin na nízké teplotě, aby se z něj uvolnily všechny šťávy a chutě, díky čemuž je maso neuvěřitelně měkké a šťavnaté. Během pečení kuře pravidelně potíráme bohatou kuřecí omáčkou, která mu dodává neodolatelnou chuť a zlatavou krustu. Tento pečlivý proces zajišťuje, že každé sousto bude plné chuti a aromatu. Toto kuře je ideální volbou pro skupinu čtyř osob, které chtějí společně sdílet nezapomenutelný gastronomický zážitek. Přijďte ochutnat tento mistrovský kousek, který je dokonalým příkladem naší vášně pro kulinářské umění a tradici sdílení jídla.

Rezervujte si stůl online v Dish

Adresa

Pod Landekem 68, 725 29 Ostrava 29

Mobil

+420 723 977 506

E-mail

Naše sítě

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page