top of page

Zabijačkové hody na Harendě

Připojte se k nám v sobotu 9.3.2024 na výjimečnou gastronomickou slavnost - tradiční zabijačkové hody na Landeku, v naší milované restauraci Harenda. Pro milovníky pravé české kulinářské tradice to bude nezapomenutelný zážitek!

Exkluzivní chuťový zážitek

Naše zabijačkové hody jsou více než jen obyčejná hostina. Připravili jsme pro Vás bohaté menu, které obsahuje vše od domácích jitrnic, přes chutné jelita, až po luxusní tlačenky a další tradiční lahůdky. Každý pokrm je připravovaný s vášní a respektem k tradici, což zaručuje autentický a nezapomenutelný chuťový zážitek.

Omezená kapacita pro exkluzivní atmosféru

Pro zajištění intimní a pohodové atmosféry nabízíme pouze 100 míst. Rezervujte si svou místenku co nejdříve a zaručte si tak nejen místo u stolu, ale i exkluzivní zabijačkový balíček, který si budete moci odnést domů a užít si kousek naší hostiny i v pohodlí vašeho domova.

Rezervujte si místo již dnes!

Místenka na zabijačkové hody

Každá vstupenka je platná pro jednu osobu. Na naši zabijačkovou akci se můžete dostavit kdykoliv během stanoveného časového okna; není nutné přicházet přesně, avšak je potřeba uvolnit místa pro klienty v dalším časovém okně. Pro zajištění Vašeho místa doporučujeme vstupenky zakoupit s dostatečným předstihem.

IMG_1247.jpg

V ceně místenky je zabijačkový balíček, který dostanete při odchodu na vychutnání v pohodlí domova.

Máte jakékoliv otázky? Zavolejte nám!

723 977 506

bottom of page