top of page

Darujte gastronomický zážitek na Harendě dárkovým poukazem

Vítejte na stránce věnované jedinečnému umění gastronomie v luxusní restauraci Harenda! Chcete udělat svým blízkým nebo obchodním partnerům nezapomenutelný dárek? S našimi exkluzivními dárkovými poukazy můžete přenést své milované do světa výjimečné chuti a elegantní atmosféry Harendy.

Dárkový poukaz

1 000 Kč

Naše restaurace je známá pro svou vysoce kvalitní kuchyni a mistrovství v kombinaci nejlepších surovin. Dárkový poukaz od Harendy je vstupenkou do světa výjimečných gastronomických zážitků....
Naše restaurace je známá pro svou vysoce kvalitní kuchyni a mistrovství v kombinaci nejlepších surovin. Dárkový poukaz od Harendy je vstupenkou do světa výjimečných gastronomických zážitků.

1 000 Kč
1 500 Kč
2 000 Kč
5 000 Kč
IMG_8079.jpeg
Restauraci jsme s manželem navštívili už několikrát a máme v plánu se určitě vracet. Moc krásné místo, které lze spojit i s procházkou po Landeku. Co se týká obsluhy, ta je zde perfektní, paní moc příjemné a ochotné. Co se týče jídla, za mě je to nejlepší restaurace v Ostravě, chodíme tu moc rádi, každý pokrm, který jsme tu kdy měli byl krásný na pohled, a s neskutečně dokonalou chutí, kuchař si dokáže s jídlem tak vyhrát, že se člověk pozastaví nad tím, kde vlastně je. Gastro zážitek.

A. Jurečková

bottom of page